Zarezerwuj termin dla siebie: 605 601 399

Dołącz do nas:  

Skład zespołu AVIS

Występujemy w składzie podstawowym CZTEROOSOBOWYM lub rozbudowanym PIĘCIOOSOBOWYM

Skład podstawowy:
Artur - lider zespołu, wokalista, konferansjer - wodzirej, gra na instrumentach klawiszowych oraz akordeonie
Marta - wokalistka
Kuba - wokalista, gra na gitarach oraz saksofonie
Sebastian - wokalista, konferansjer - wodzirej, gra na perkusji

Skład rozbudowany - za dopłatą angażujemy drugiego gitarzystę (Kamil), który wzmacnia brzmienie zespołu o gitary - basową i akustyczną.

 

MARTA

MARTA

Wspaniała kobieta - związna z zespołem od początku istnienia. Wokalistka obdarzona mocnym, czystym, pięknym głosem o niesamitej barwie. Większość utworów w Jej wykonaniu brzmi lepiej niż w oryginale. Obdarzona słuchem absolutnym, nigdy nie fałszuje, tak gdzie sie da dośpiewa drugi głos. Na scenie jest jedyną i niezastąpioną ozdobą naszego bandu. 
Prywatnie - najlepsza przyjaciółka nas wszystkich, cudowna i niezawodna.
Na 
scenie - demon wokalny w ostrych, rockowych hitach albo anioł w lirycznych, spokojnych piosenkach.
Zawodowo - oprócz 
pracy w zespole pracuje jako pielęgniarka. Z tego powodu na imprezach razem z Arturem zapewniają profesjonalną opiekę i pomoc medyczną w razie nagłych wypadków.

ARTUR

ARTUR

Właściciel Agencji Ślubnej AVIS - największej w regionie firmy zajmującej sie organizacją wesel. Stworzył kilka zespołów muzycznych, jest właścicielem kilku oryginalnych samochodów a także cudownej willi Ojcowizna w Kodniu - patrz STRONA GŁÓWNA.
Kontaktując się z zespołem 
AVIS na pewno traficie w jego ręce. Ukończył średnią szkołę w klasie fortepianu. Gra również na akordeonie - gra bardzo dobrze, nie tylko po białych klawiszach. 
Główny konferansjer - poprowadzi każdą imprezę na najwyższym poziomie, z humorem i klasą; łatwo nawiązuje kontakt z publicznością.

Na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny w jednej z podlubelskich przychodni oraz jest kierownikiem w jednym z najbardziej ekskluzywnych domów opieki na Lubelszczyźnie. Medyczną pasję zawodową dzieli z Martą.
Jako szef - ma same zalety, wad ma niewiele - czasem za dużo gada i jest leworęczny.

KUBA

KUBA

Wirtuoz gitary. Śpiewa wszystko - od ostrego rocka do spokojnych kawałków o charakterze ballad. Posiada charakterystyczny, mocny, czyty wokal. 
Dusza artysty, czuje 
doskonale muzykę - z zamkniętymi oczami rzeźbi gitarę i wydając głos wywołując u kobiet dreszcze... Dmuchając w saksofon też zamyka oczy. Tak czy inaczej - na każdej imprezie regularnia zdradza swoją Beatą z instrumentami.
Kiedyś był 100% 
abstynentem, jednak po stwierdzeniu, że traciła na tym jakość muzyki przestał się zamęczać trwaniem w tym niefizjologicznym stanie i wrócił do normalności - jako pierwszy wznosi toast na cześć Pary Młodej.
Poza zespołem - pracuje jako 
introligator. Nazwa trudna, ale dobrze płacą.

SEBASTIAN

SEBASTIAN

Niezwykły, utalentowany, niesamowity perkusista. Gra całym sobą, perkusję traktuje jak najwspanialszą i najpiękniejszą kobietę. Uwielbią ją pieścić przy pomocy pałeczek. Jego niespożyte siły i chęć stukania powodują, że bloki muzyczne są bardzo długie. Energia i serce, ktorą wkłada w granie udzielają się wszystkim wokół.
Świetnie 
gotuje, mógłby zawstydzić niejednego szefa kuchni - dlatego funkcja garowego pasuje do Niego podwójnie.
Dusza towarzystwa, sam 
potrafi rozbawić lepiej niż czteroosobowy kabaret. Zmienia się w ciągu kilku chwil w Kominiarza, Czarnego Alibabę albo Panią Gienię.
Urodzony aktor - robi miny, mówi 
różnymi głosami a Jego spojrzenia rzucane na salę znad bębna hipnotyzują.
Potrafi 
grać również na flecie prostym, cymbałkach oraz trzy piosenki i kilka kolęd na akordeonie.

© Zespół weselny AVIS - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij